no-img
وب سایت مهندسی اپتیک و لیزر ایران

نرم افزار ( لایسنس کامل ) و آموزش نصب نرم افزار Silvaco 2016

وب سایت مهندسی اپتیک و لیزر ایران
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

ZIP
نرم افزار ( لایسنس کامل ) و آموزش نصب نرم افزار Silvaco 2016
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
اسفند ۲, ۱۳۹۵
حجم فایل : 800 مگابایت
800,000 ریال
800,000 ریال – خرید

نرم افزار ( لایسنس کامل ) و آموزش نصب نرم افزار Silvaco 2016


Silvaco TCAD یک نرم افزار بسیار قدرتمند برای شبیه سازی ادوات نیمه هادی و مشخصه های این ابزار است. Silvaco شرکت پیشرو در ارائه دهنده شبیه سازی مدار و IC در کانادا می باشد. مجموعه نرم افزاری این شرکت شامل ۵ محصول سازمان دهی شده می باشد. محصولات به ۵ گروهسازماندهی شده: TCAD آنالوگ/مخلوط-سیگنال/RF، سفارشی آی سی  مدل سازی اتصال های CAD دیجیتالی. تمام محصولات توسط یک شرکت و با یکدیگر توسعه یافته اند به همین دلیل کاملا یکپارچه و با یکدیگر هماهنگ می باشند. Silvaco TCADD همچنین قادر است تا به شبیه سازی مشخصه های فیزیکی ابزار در طول فرآیند بپردازد.

ویژگی های نرم افزار Silvaco TCAD:

  • شبیه ساز ۳D  و همچنین ایجاد طرح کلی از پردازش شبیه ساز از جمله اچ و رسوب، قابلیت های شبیه سازی لانه گزینی، انتشار و اکسیداسیون ۲D و ۳D.
  • چارچوب فرایند شبیه سازی. ادغام چند فرایند شبیه سازی ماژول ها در محیط کاربر پسندارائه شده توسط ابزارهای Silvaco TCAD.
  • دستگاه شبیه ساز ۳D همه منظوره با استفاده از موتور meshing چهار ضلعی برای شبیهسازی هندسه پیچیده ۳D سریع و دقیق.
  • دستگاه چارچوب شبیه سازی که قادر است برای شبیه سازی رفتار الکتریکی و نوری و حرارتینیمه هادی دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.
  • دارای مجموعه ابزار قبل و بعد پردازش که دارای محیط تعاملی مبتنی بر رابط کاربری گرافیکیقبل و بعد پردازش خدمات Silvaco در شبیه سازی ۱D و ۲D است.
  • نرم افزار برای انجام آزمایش های بهینه سازی و طراحی آزمایشات (DOE) استفاده می شود.
  • شبیه سازی مدارات و ادوات نیمه هادی
  • دارای محیطی کاملا یکپارچه و هماهنگ با دیگر نرم افزار های این شرکت

در این محصول نرم افزار  ۲۰۱۶  Silvaco  به همراه لایسنس کامل  و آموزش ویدیویی نصب نرم افزار قرا داده شده است. دوستان عزیز فایل نرم افزار هم به صورت فشرده و هم فایل exe قرار داده شده است. هر کدام یک که دلخواه شما است را دانلود کنید. فیلم آموزشی با پسوند .mp4 نیز فیلم آموزشی نصب نرم افزار است.

 


دانشجویان عزیز با توجه به تماس های تلفنی بسیار زیاد در طول روز ، امکان تماس تلفنی مستقیم با مدیر وب سایت مهندسی اپتیک و لیزر ایران وجود ندارد. دوستان محترم برای مشاوره خرید، مشاوره پروژه و ترجمه لطفا فقط در شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ یا از طریق ایمیل درخواست های خود را ارسال بفرمایید. در اولین فرصت پس از بررسی با شما تماس گرفته می شود. با تشکر

شماره همراه جهت تماس در شبکه های اجتماعی ۰۹۳۶۴۸۴۷۱۹۳

Email : mohammadjavadyahyapour@gmail.com