no-img
وب سایت مهندسی اپتیک و لیزر ایران

سمینار ” آنالیز فازی کیفی یک ماده مجهول چند فازی “

وب سایت مهندسی اپتیک و لیزر ایران
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

ZIP
سمینار ” آنالیز فازی کیفی یک ماده مجهول چند فازی “
zip
مهر ۲۰, ۱۳۹۶
کمتر از 10 مگابایت
3,000,000 ریال
3,000,000 ریال – خرید

سمینار ” آنالیز فازی کیفی یک ماده مجهول چند فازی “


ماده ای معین چه بصورت خالص و چه بصورت ماده ای آمیخته با مواد دیگر باشد، همیشه طرح پراش مشخصی ایجاد می کند. این امر اساس تجزیه شیمیایی بوسیله روش پراش است. چون الگوی پراش پرتوی ایکس را آرایش اتمی دقیق ماده تعیین می کند، گویی آرایش اتمی ماده به مانند اثر انگشت است، که بنابراین هیچ دو ماده ای الگوهای یکسان ندارند. برعکس، اگر دو ماده نمودارهای یکسان داشته باشند هر دوی آنها یکی هستند. نتیجه گرفته می شود که می توان بایگانی بزرگی از عکسهای پودر ( اثر انگشتان) همه مواد شناخته شده در اختیار داشت، که وقتی که شناسایی در ماده ای مورد نظر باشد بتوان به آن رجوع کرد. در اصل آنچه مورد نیاز است مجموعه ای از فیلمهای مرجع است که بتوان یک عکس ویژه را با آن مقایسه کرد. هرگاه این قبیل فیلمهای معیار در اختیار باشند، روش مناسبی برای شناسایی عناصر سازنده یک ماده ناشناخته فراهم است. تجزیه کیفی برای ماده ای خاص از راه تشخیص طرح پراش آن ماده انجام می شود. تجزیه کمی نیز امکان پذیر است، زیرا شدتهای خطوط پراش فازی از یک آمیخته به نسبت کمی آن فاز در نمونه وابسته است.

 

در این گزارش کار شما با  آنالیز فازی کیفی یک ماده مجهول چند فازی آشنا خواهید شد. فرمت ارائه سمینار .doc و فونت مورد استفاده در ارائه BMitra می باشد. ( تعداد صفحات  ۴۱ صفحه بدون هیچ گونه اضافه) در صورت هرگونه مشکل پس از خرید لطفا در همین پست در قسمت نظرات مشکلتون رو اعلام نمایید. این محصول شامل پشتیبانی پس از خرید نمی باشد. فایل دانلودی هیچ گونه رمز Password ندارد.  

 

 


دانشجویان عزیز با توجه به تماس های تلفنی بسیار زیاد در طول روز ، امکان تماس تلفنی مستقیم با مدیر وب سایت مهندسی اپتیک و لیزر ایران وجود ندارد. دوستان محترم برای مشاوره خرید، مشاوره پروژه و ترجمه لطفا فقط در شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ یا از طریق ایمیل درخواست های خود را ارسال بفرمایید. در اولین فرصت پس از بررسی با شما تماس گرفته می شود. با تشکر

شماره همراه جهت تماس در شبکه های اجتماعی ۰۹۳۶۴۸۴۷۱۹۳

Email : mohammadjavadyahyapour@gmail.com
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.